Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 19-25 Şubat haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar, 

 

Bu hafta işimize gücümüze bakıyoruz. Oldukça mantıklı, sonuç odaklı bir mantıkta haftaya başlıyoruz. Pazartesi ve Salı, herkes işiyle ilgilenecektir. Çarşamba itibariyle ilginç bir gökyüzü oluşuyor. Özellikle romantik ilişkilerimizde dikkatli olmalıyız. Nasıl anlatsam… Tamamen kendi çıkarına ve iyiliğine odaklı bir taraf, diğer kişinin o ilişkiyi devam ettirmek için tüm çabalarını ve iyi niyetini kendisi için kullanacaktır. Belki bunu yapan sizsiniz. Her birimiz kendimizi masum görmeye meyilliyiz. Hafta sonuna geldiğimizde çoğumuz bedenen, ruhen ve zihnen çok yorgun hissedeceğiz gibi görünüyor. Cuma ve Cumartesi sakin geçirmeye çalışmak daha doğru olabilir. Pazar ise, ani gelen teklifleri değerlendirerek sosyalleşmek güzel olacaktır. 


Bu hafta romantizmde abartılı olanlar, sonra ortadan yok olabilir. Dikkatli ölçmekte fayda var. Cumartesi Dolunay Başak’ta gerçekleştiğinde, ayrıca Jüpiter’e üçgen yapacak. Seni, sen olduğun için değil de, sahip olduğun herhangi bir şey için sevenlerin tepesinde spot ışıkları yanacak. Ve bundan yorgun düşünler, duygusal olarak daha dingin ve düzenli bir döneme girme şansı yakalayacaktır...


Haydi gökyüzü yolculuğumuza başlayalım. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.