Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 12-17 Mart haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar, 

Tatlı yaz akşamı esen hafif rüzgar olur ya… İşte öyle birkaç açı olan, sakin bir hafta geliyor. 


Bireysel hayatlarımızdaki sakin esintiler, dünyanın fırtınasına rağmen bizi koruyor. Size felaketler anlatanlar olacaktır. Gerçekleri değiştiremiyoruz evet. Ama zaten dışarıda her gün, tüm dünyada farklı sıfatlarda kopan kıyametin, senin için koptuğunu unutma ve ne kadar değerli olduğunu hatırla. 


Haftaya güzel bir Merkür - Plüton altmışlığı ile başlıyoruz. Özellikle ateş ve hava elementlerindeki evlerinizdeki konulara ve kişilere dair etkileyici ve ikna edici, derdini anlatabilen ve dönüştürücü konuşmalar yapabilirsiniz. 

Salı ise, günün enerjisine bir de Balık’a giren Venüs eklendiği için; duygusal yoğunluk artacaktır ve ne zamandır birilerine açılamayanlar, bir anda kendilerini aşk-ı ilân ederken bulabilirler. Çarşamba ve Perşembe verimli çalışmak için harika günler. Ayrıca sanat ile ilgili herhangi bir şey yapıyorsanız, bu iki gün daha da değerli. Cuma ve Cumartesi aşkı bulmak için, sevgiliyle daha da yakın olmak için, doğru kişiye kavuşabilmek için mükemmel. Evde oturmayın; sosyalleşin ve sevdiklerinizle zaman geçirin. Pazar Güneş ve Neptün kavuşurken, bütün gün boyunca su elementi olan evlerinizin konuları ve kişilerine dair dua edebilir, hayal kurabilirsiniz. İstediğiniz şey iyi bir yere varmayacaksa, rüyalarınıza dikkat edin. Cevapları görebileceksiniz. 


Haydi başlıyoruz. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.