Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 1-7 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Merhaba sevgili Şamdan Plus takipçileri, 


Geçen hafta ara vermek zorunda kaldık. Üzücü bir olay yaşadım, sizlerle buluşamadığım için üzgünüm. Bu haftayı anlatmak için sabırsızlanıyorum. Zira tam da 1 Nisan’a yakışacak bir çelişki içindeyiz. Hem haftaya çalışma ve bir şeyler başarma motivasyonu ile başlıyoruz hem Merkür retroya gidiyor Koç’ta. Yeni bir şeylere başlamak yerine, eski bütün yarım kalmış işlerimizi toparlamamız gerekecek. Yenileri biraz ertelemeliyiz. 


Hafta içi genel olarak çalışmak ve ekip olarak yarım kalan herhangi bir işiniz varsa iş bölümünü tekrar belirleyip toparlamak için harika günler. Çarşamba çok romantik bir gün, biriyle buluşacaksanız ilk defa, mutlaka Çarşamba’yı seçin. Ayrıca partneriniz varsa baş başa bir şeyler yapmanız iyi hissettirecektir. 


Çok ilginç, heyecan veren ve aynı anda şaşırtan olayların olduğu bir hafta. Zaten tutulmadan bir hafta öncesine de bu yakışırdı. Bakalım neler olacak… Zodyak turumuz başlasın. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.