Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 8-14 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta unutulmaz olacak. Belki şahsen “senin” hayatında olmayabilir fakat geriye baktığında bu hafta belki birinin, bir yerin, bir şirketin, ülkenin yaşadığı, başlattığı olayları görünce unutulmaz bir yer alacağını söylemek mümkün. Lütfen ŞamdanPlus’ta yayınlanan Nisan gündemi yazısına göz atmayı ihmal etmeyin. 


Öyle tuhaf bir tutulma ki bu, hayatında hiç ışık girmesine izin vermediğin o konu her ne ise, oraya bir anda ışık tutulabilir. Bir şeylerle yüzleşmek durumunda kalıyoruz neredeyse hepimiz. İnsan en çok kendini görmek istemez gerçekliğiyle. Herkeste hatalar buluruz ama çoğumuz kendimize toz konduramayız. Başkalarının kuyruğunu yakaladığımızı sanarken, kendi kuyruğumuzu tutarak ömür geçiririz. Çünkü bir şeyleri fark etmemiş her birimizin birer düşmana ihtiyacı vardır. O düşman olmadan, varlığımızı sürdüremeyiz. İşte o düşmanla vedalaşmak zorunda kalabiliriz bu tutulma ile. Çok değerli… Çok zorlayıcı… Sonu iyi. Kiminle uğraşıyorsan, o biraz da sensin diye bir söz vardır. Uğraştıklarınızı bırakın bu tutulmayla, sonrası çok güzel merak etmeyin. 


Tutulma genel olarak ABD ve Meksika’yı etkileyeceği için, görece daha korunaklıyız. Yine de artık herhangi bir yerde olan şeyler, herhangi bir yerdeki herhangi birini etkilediği için dikkatli olmakta fayda var. Daha sakin geçirmeye çalışmak bu haftayı ve yollarda olmamak doğru olacaktır. Özellikle de Çarşamba günü. Herkes birer Polat Alemdar’a dönüşebilir. Sadece erkekler değil, kadınlar da coşkulu olabilir. Tehlikeli bir coşku… Sakin kalmak değerli. 


Hafta sonuna doğru romantik planlarınız varsa ertelemelisiniz. Neredeyse herkes birbirinde kusur arar halde olacaktır. Sözler yanlış anlaşılabilir. Şu ayı atlatsak fena olmaz. Sağlıkla, huzurla… Bu tutulmanın etkilerine dair daha detaylı açıklamaları GökRuh’ta bulabilirsiniz. Haydi zodyak turumuza başlayalım. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.