Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 15-21 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sıradışı bir güce sahip. Olumlu ve olumsuz şeyler bir arada gerçekleşiyor. Seviniyoruz, bir yandan canımız sıkılıyor. Lütfen Şamdan Plus’ta yayınlanan Nisan gündemi yazısını incelemeyi ihmal etmeyin. 


Çarşamba eski sevdiğimiz insanlara yeniden tutunmak istediğimiz bir gün. Bir zamanlar aniden aramız açılan arkadaşımız, unutamadığımız sevgili, platonik aşkımız… Her birimizde farklı birilerinin ateşi yanmaya başlıyor. Onlardan aldığımız sevgi veya (platonikse) sevgisizlik & umut, yeniden hayatımızda istediğimiz bir arzuya dönüşüyor.


Cuma ilginç bir gün. Apartmanların, evlerin önlerinde dışarıya atılmış eşyalar görmek mümkün. Mobilyalar, giysiler, ev tekstili gibi ürünler evlerden çıkıyor, yenileri geliyor. Pazar’a dikkat. Genel olarak kontrolcülerin, -fazla duyduk ve sıkıldık bu aralar ama- narsistlerin iştahını kabartan bir yapınız varsa, av olmamaya özen gösterin. 

Haydi başlayalım. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.