Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 22-28 Nisan haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Geçen hafta başlayan ve etkisi Mayıs sonuna kadar devam edecek Jüpiter - Uranüs kavuşumunun gücünü artıran Akrep Dolunayı Çarşamba gökyüzünde. Bu nedenle Pazartesi ve Salı, özellikle sevdiğiniz insanlarla ilgili meselelere çok üzülmemeye, kızmamaya çalışın. Dolunay’da zaten her şey rahatlayacaktır. Bu Dolunay birçok kişiye kötü alışkanlıklardan kurtulma şansı getiriyor. Yaradan yanlarında olsun. 


Bireysel olarak çoğumuz içimizde isyan, değişim isteği taşıyoruz. Kontrolsüzce riske girebiliriz. Söylediklerimizin nereye gidebileceğini de kestiremediğimiz bir noktadayız. Merkür retrosu, biriken işlerimizi toparlamamıza yardım etti fakat Koç’ta yaşandı ve ağzımızdan çıkan sözleri başımıza bela edebiliyor. Bu hafta Perşembe retro sona eriyor. Biraz da durağanlığı, yeniden hareketlenmesi, vs. derken düzene girmesi ile geçecek haftamız.


Bu hafta ayrıca borsa, kripto ve altında ani yükselişler görebiliriz. Lüks tüketime meyilli olabiliriz. Harcamalara dikkat. 


Jüpiter - Uranüs kavuşumunun etkileri sayesinde; Boğa hangi evinizdeyse, o konularda ani ve güzel gelişmeler gelecektir. Ayrıca Oğlak’ta ve Başak’taki evlerinizin konuları da bu olumlu gelişmelerden etkileniyor. 


Akrep Dolunayı’na Plüton karesi olması, etkisini daha da artırıyor. Sırlar ortaya dökülüyor. Takıntılı ilişkiler, telefon karıştıran sevgililer, sosyal medya hesaplarının hacklenmesi gibi tuhaf konular gündemimizde yoğunlaşıyor. Türkiye için, göz önündeki insanların özel hayatları ile ilgili tuhaf haberler yayılabilir. Ama genel olarak Batı Avrupa ve Afrika’yı etkileyen bir Dolunay yaşayacağız. 


0-5 derece arasında Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’daki gezegenleriniz ve bunların bulunduğu evler; baskı ve manipülasyona açık olacaktır. Kendinizi sıkışmış, baskı altında, kontrol ediliyor gibi hissedebilirsiniz. Unutmayın, her şey geçici. 


Haydi zodyak turumuza başlayalım. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.