Haftalık Burç Yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 20-26 Mayıs haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Yaz aylarına hazırlanalım ve mutlu olmayı başarabilelim diye, sosyal ve eğlenceli İkizler sahneyi devralmaya geliyor. İkizler zamanı, daha fazla diyalog, yepyeni dostlar edinmek, yeni bir şeyler öğrenmek, yeni kapıların açılması ve akrabalarla, komşularla ilişkilerimizi geliştirmek için fırsatlar demek… Bu hafta kendinize bir iyilik yapın ve komşularınızı tanımaya çalışın. Düşünün, Corona zamanı evlere kapandığımızda komşularını tanımayanlarımız için ne kadar sıkıcıydı. Güzel ve zor zamanlarda civarlardaki insanlarla iletişimde olabileceğini bilmek insana iyi gelir ve gökyüzünün getirebileceklerini artırır. Benden söylemesi… 


Astrolojiyi birçok yerden takip eden biriyseniz, “Jüpiter İkizler’e geçiyor hay aksi…” gibi yorumlarla karşılaşmamış olmanız imkansız. Gökbilgi böyle bir bilgiyi kabul etmiyor. İletişim gerektiren tüm konularda hızlanma ve sonuca gitme şansları yakalayacağız. Uzun zamandır süren ve sonuçlanamayan tüm sorunlara çözüm bulma umudumuz artıyor. Mayıs’ın son yarısı, bireysel olarak bizlere güzel şeyler getirecek. Sadece “aldım, kabul ettim” demek yerine, inanmak şart. 


Bu Dolunay sevilmeyecek gibi değil. Geçmişten getirdiğiniz ve yük olan şeyler, Dolunay kaçıncı evinizde gerçekleşiyorsa orada sırtınızdan inip gidiyor. Dolunayın hangi evinizde olduğunu mutlaka inceleyin. Haritanızı inceleyemiyorsanız, GökRuh’un gökbilgelerinden destek alabilirsiniz. 


Cumartesi romantizm ve aşk çok güçlü. Bekarlara da aşk diliyorum ve başlayalım zodyak turumuza… 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.