Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 23-29 Ekim haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Ve geldik Türkiye’yi ve aslında Dünya’yı da derinden etkileyecek meşhur 28 ekim tutulması haftasına. Geçenlerde biri Instagram’da ya da YouTube’ta yorum yazmış. Demiş ki, “her tutulmada bir şeyler oluyor ve biz yaşamaya devam ediyoruz.” Kesinlikle doğru. Zaten yaşamak dediğimiz şey de tam olarak bu. Bir şeyler oluyor, biz de değişiyoruz, adapte oluyoruz ve yaşıyoruz. Zamana yayılan durumları fark etmiyoruz sadece. Teoman’ın şarkı sözü geldi aklıma: “Nasıl oluyor, vakit bir türlü geçmezken yıllar, hayatlar geçiyor?” 

 

Pazartesi Akrep dönemi başlıyor. Yani Akrep hangi evimizdeyse, o eve dair dönüşüm yaşayacağız önümüzdeki 1 ay. Sürpriz olaylar, yıkılan birlikler... Ülkemizin de Akrep olduğunu unutmayalım. Kolektiften de etkileneceğiz. Ama merak etmeyin, her zaman dediğim gibi... Her şey geçici. “Akrep hangi evimde nereden bileyim?” diyenleri GökRuh’a davet ediyorum. 

 

28 Ekim tutulması hakkında ayrı bir yazı yazacağım için, haftalık gökyüzü analizimize başlayabiliriz. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.