Haftanın vizyona giren filmleri

Ağustos ayı sinema tutkunlarının yüzünü güldürecek. Barbie ve Oppenheimer gişe rekorlarından sonra bu hafta vizyona giren filmleri sizler için derledik

Haftanın vizyona giren filmleri

Vizyonda yer alan Barbie, Oppenheimer gibi gişe rekoru kıran filmlerin yanı sıra Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), Nefes Alma (Old Man), Venüs'te Görüşürüz (See You on Venus), Mir Anka, Rubinin Ailesi (El Ruby House), Başkalarının Çocukları (Other People's Children), filmleri sinemaseverleri bekliyor.


Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu ediniyor. Araştırma ekibinin görevleri, kötü niyetli bir maden operasyonu nedeniyle sekteye uğrar. Hayatta kalmak için tehlikeli bir savaşa dahil olmak zorunda olan ekip, zamana karşı yarışırken acımasız yırtıcıları zekalarıyla alt etmeye çalışır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.