Hız tutkunları yarıştı

TOSFED ve Ege Otomobil Sporları Kulübü'nün organize ettiği Ege Rallisi, 28. kez gerçekleşti. NG Kütahya Seramik, rallinin ana sponsorluğunu üstlendi.

Hız tutkunları yarıştı

Ralli tutkusuyla bilinen başarılı iş adamı NG Kütahya Seramik'in sahibi Erkan Güral, Türk motosporlarının en önemli organizasyonlarından biri olan TOSFED ve Ege Otomobil Sporları Kulübü'nün organize ettiği ve bu yıl 28'incisi düzenlenen Ege Rallisi'ne ana sponsoru oldu. NG Kütahya Seramik 28. Ege Rallisi'nde ipi göğüsleyen Fort Motorsport Yağız Avcı ve Ersan Alkır ikilisi oldu. 8 yıl sonra co-pilot koltuğuna eski partneri Ersan Alkır'ı alan Yağız Avcı, sürpriz yaşatmadı ve genel klasman liderliğini sürdürdü. Hız tutkunu işadamı ve aynı zamanda yarışların sponsoru Erkan Güral, partneri Burak Koçoğlu ile yarışmayı 6. sırada bitirdi. Ödül töreni sonunda Ege Rallisi'ne ana sponsor olan NG Kütahya Seramik Yönetim Başkanı Erkan Güral'a, katkılarından dolayı rallide yarıştığı aracın maketi hediye edildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.