Markanın kalbini konukları için açtı

Ünlü mücevher markasının tasarım ve üretim sürecinin anlatıldığı davete katılan ünlü isimler mücevherin yaratım sürecine tanık oldu

Markanın kalbini konukları için açtı

Haber:Gülçin İşler Fırat


İlhamını sokak kültüründen alarak yarattığı özgün koleksiyonlarla adından sıkça söz ettiren dünyaca ünlü Türk tasarım mücevher markası Kısmet By Milka, tüm tasarım ve üretim süreçlerinin gerçekleştiği ‘’Design House’’un kapılarını ünlü konukların katıldığı muhteşem bir davetle açtı. Markanın Kurucusu ve Baş Tasarımcısı Milka Karaağaçlı İnce ev sahipliğinde gerçekleşen davete katılan Buse Terim Bahçekapılı, Gülcan Arslan, Mina Ceran gibi ünlü isimler atölyeyi gezerken üretim sürecini yakından inceledi.


Buse Terim


Markanın hem tasarım hem de üretim süreçlerinin yürütüldüğü ‘’Design House’’da gerçekleşen davette, markanın başkanı ve kreatif direktörü Milka Karaağaçlı İnce’nin konuşması sonrası davetliler üretim ve tasarım ile ilgili tüm süreci deneyimledikleri bir tura katıldılar ve Design House’un üst katında sergilenen mücevherleri yakından keşfettiler.  


Gülcan Arslan

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.