Paris Hilton Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi

Paris Hilton Kasım 2023'te dünyaya gelen kızı London ile birlikte ilk kez aile pozu verdi

Paris Hilton Kızının Yüzünü İlk Kez Gösterdi

Haber: Gülçin İşler Fırat

Fotoğraf: Camraface


Dünyanın en zengin varislerinden biri olan Paris Hilton 2021 yılında evlendiği Carter Reum ile birlikte dört kişilik mutlu aile pozunu geçtiğimiz gün sosyal medyasından paylaştı. Bu fotoğrafın en önemli yanı ise 2023 Kasım ayında dünyaya gelen kızı London Marily Hilton Reum'un fotoğrafını ilk kez paylaşmış olması. Paris Hilton, geçtiğimiz ay bir yaşına giren oğlu Phoenix'in fotoğraflarını sosyal medyasından sıkça paylaşsa da kızının ilk fotoğrafını paylaşmak için altı ay bekledi ve bu durum merak uyandırıyordu.



Hilton ilk kez paylaştığı aile fotoğrafının altına şu notu düştü: "Kendimi bildim bileli 'London' adında bir kızım olsun istemiştim. Burada olduğu için minnettarım. Phoenix ile birlikte melek bebeklerim bana anne olmadan önce hiç bilmediğim bir sevgiyi tattırdılar."


İki çocuğunu da taşıyıcı anne sayesinde kucağına alan ünlü yıldız, 2021 yılında üç gün süren düğünle Carter Reum ile evlenmişti ve açıklamalarında en büyük hayalinin anne olmak olduğunu söylüyordu.



Paris Hilton ünlü bir yabancı dergiye verdiği röportajında taşıyıcı anne vasıtasıyla anne olmayı tercih etmesinin sebebinin sanıldığının aksine 40 yaşının üzerinde olması ya da formunun bozulmasını istememesi değil şu iki şeye bağlı olduğunu anlatıyor. Biri Canyon School'da yatılı eğitim gördüğü sırada uğradığı taciz; diğeri de bir kadının doğum yapmasına tanık olduğu sırada yaşadığı travma. Buna rağmen bir bebeğe sahip olmayı çok istediğini söyleyen Hilton, bir erkek bebek sahibi olmaya karar veriyor ve hatta embriyo dondurduğunu ve yine taşıyıcı anne vasıtasıyla bir kız çocuğu sahibi olmayı istediğini de açıklıyor.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.