Pilevneli Yalıkavak'ta ünlülerin katılımıyla yeni sergi açıldı

Ünlü Sanatçı ikilisi Lottermann & Fuentes, ‘Ping Pong’ adlı sergisiyle 21 Temmuz – 17 Eylül tarihleri arasında PİLEVNELİ Yalıkavak’a konuk oluyor.

Pilevneli Yalıkavak'ta ünlülerin katılımıyla yeni sergi açıldı

Ünlü Sanatçı ikilisi Lottermann & Fuentes, ‘Ping Pong’ adlı sergisiyle PİLEVNELİ Yalıkavak’a konuk oluyor. Murat Pilevneli ve Aslı Pamir ev sahipliğinde Plievneli Yalıkavak'ta gerçekleşen açılış davetine Elif Dürüst, Canda- Derin Dayıgil, Didem Bağrıaçık, Hande Can-Orkun Olgar katıldı.


Lottermann & Fuentes bir tür aksiyon-reaksiyon oyununa dönüştürdükleri Ping Pong projesiyle 21 Temmuz- 17 Eylül tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak. “Ping” her zaman ikilinin gönderdiği ilk fotoğraf; “Pong” ise karşıdan gelen yanıt oluyor ve sürecin sonunda birlikte sergileniyorlar.


Frankfurt kökenli ikili; kariyerlerinde moda, stil, yaşam tarzı, gündelik hayat alanlarında eğlenceli, dinamik, doğal, çekici karelerle tanındı. Çoğunlukla çağın görsel dilini ve yaşam biçimini yansıtarak kendilerini de entegre ettikleri oyuncu, cezbedici bir imge evreni yaratmaya devam ediyorlar.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.