Resort 2025 Koleksiyonlarıyla Tatil Ruhuna Giriş Yapın

Resort 2025 koleksiyonları tanıtılmaya başladı. Tatil ruhunu taşıyan koleksiyonlar, ara sezonun da ana sezon ile yarışır olduğunu gösterdi. Desenler ve triko kumaşlar ise her koleksiyonda ön plandaydı.

Resort 2025 Koleksiyonlarıyla Tatil Ruhuna Giriş Yapın

Yazı: Bade Çakar


Chanel


Marsilya’da gerçekleşen Chanel Resort 2025 şovu, şehrin ruhuna yakışır bir şekildeydi. Le Corbusier'nin ikonik eseri Cité Radieuse'in çatısında tanıtılan koleksiyonda ikonik tüvit takımlar, etek-ceket takımları renk ve desenlerle bir araya getirilmiş. Özellikle sarıdan yeşile kullanılan tonlar koleksiyonun enerjisini yukarıya taşır cinsten… Virginia Viard koleksiyonunun ilhamını; "Marsilya çok güçlü bir özgürlük anlayışına sahip. Yaşam tarzından, günlük alışkanlıklarında ve harekete davet eden her şeyden esinlendim” sözleriyle anlattı.


Gucci


Londra, hem Sabato De Sarno hem de Gucci için anlamlı şehirlerden biri. “Bu şehre çok şey borçluyum, beni kabul etti, dinledi. Aynısı Guccio Gucci’nin şehrin büyük Savoy Oteli’nde kapı görevlisi olarak çalışırken oradaki deneyiminden ilham alan Gucci için de geçerli” diyen Sarno, bu yüzden moda evindeki ilk cruise koleksiyonu için ilham kaynağını burası seçmiş. Tate Modern’de gerçekleşen şovda beton bina koleksiyona ilham veren şehrin yeşil bahçelerinin atmosferine yakışır yeşilliklerle doldurulmuş. Beton merdivenlerden inerek bir bahçeye giriş yapan modeller ise 60’ların karizmatik duruşuna sahipti. 
The Row


Mary-Kate and Ashley Olsen, The Row Resort 2025 için yine zamansız ve sofistike bir görünüm ortaya koymuş. Siyah ve nötr tonlardan oluşan koleksiyondaki silüetler sade ama çarpıcı bir etki yaratıyor. Terzilik ile öne çıkan görünümler, klasik görünümlerin modernize edilmiş halleri. Özellikle dış giyimin baskın olduğu koleksiyon sessiz lüksün en güzel örneklerinden biri.
Ganni


Ditte Reffstrup, Ganni Resort 2025 koleksiyonu için temel estetiğine sadık kalarak sevilen markanın temel öğelerine yeni dokunuşlar kattı. Leopar deseni, denim gibi markanın klasikleşen ve her koleksiyonda yer alan imza seçimlerine payetler de eklendi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.