Şamdan Plus ünlü isimleri Lujo Hotel Bodrum'da buluşturdu

Şamdan Plus'ın, Lujo Hotel Bodrum'da, İlvi sponsorluğunda düzenlediği beach party, iş, cemiyet, moda ve sanat dünyasından ünlü isimleri bir araya getirdi. Özel şovlar ve gösterilerle renklenen partiye 200 seçkin konuk katıldı.

Şamdan Plus ünlü isimleri Lujo Hotel Bodrum'da buluşturdu

Şamdan Plus, geçen hafta sonunda Bodrum'da, çok görkemli bir partiye imza attı. Son zamanlarda Bodrum'un en merak etilen oteli olan Lujo Hotel Bodrum'da, İlvi sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz parti, büyük ilgi gördü. Lujo Hotel Bodrum'un beach'indeki partimize, iş, cemiyet, moda ve sanat dünyasından yaklaşık 200 seçkin konuk katıldı.

Parti, saat 17.00 gibi konukların gelmeye başlamasıyla start aldı. Partide konuklara, otelin şeflerinin hazırladığı özel lezzetler ve otelin bar şefinin hazırladığı imza kokteyller ikram edildi. Güney Amerika'dan gelen dansçıların özel kostümlerle yaptığı şovlar, Rus su balesi ekibinin gösterisi ve ateş dansı ise partiye ayrı bir renk kattı. Konuklar, ikramlar eşliğinde şov ve gösterileri izlerken bir yandan da İlvi'nin stantlarını gezerek markanın yeni koleksiyonundan tasarımları inceleme fırsatı da buldu.Partiye katılan konuklar, Lujo Hotel Bodrum'u ve beach'ini çok beğendi. Otel, konumu, konforu ve sunduğu hizmetlerle konuklardan tam not aldı.
Lujo Hotel Bodrum'un beach'indeki parti, çok eğlenceli geçti. Eğlence işi ünlü DJ David Şaboy'daydı. Partinin başından itibaren DJ kabininde olan Şaboy, öyle bir playlist hazırlamıştı ki, saatler ilerledikçe eğlence zirve yaptı. Konuklar bir an olsun oturmadan saatlerce dans edip eğlendi. Saatler ilerledikçe partide eğlence zirveye çıktı. Hiç kimse partinin bitmesini istemiyordu ve o yüzden partinin sona erdiğinde saat çoktan 22.00'yi geçmişti.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.