Sevgililer Günü’nde sevdiğinize sevginizi armağan edin

Mücevher yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolü diyerek kişiyi kendi gücü ile buluşturan Bee Goddess, Sevgililer Günü’nde sevdiğinize vereceğiniz en anlamlı mesajı, ilhamını aşktan alan tılsımları ile veriyor.

Sevgililer Günü’nde sevdiğinize sevginizi armağan edin

Bee Goddess’ın tılsım mücevher tasarımlarıyla sevdiğiniz kendisini yalnızca bu özel günde değil, her zaman özel hissedecek. Sevgililer Günü’nde sevgilisinin kalbini yeniden fethetmek ve hayatına aşk enerjisini çekmek isteyen herkes, Bee Goddess’ın en sevilen aşk tılsımlarından Venus Star, Sirius Star, Honey, Rosa Mundi, El Vedud koleksiyonlarını keşfetmek üzere Bee Goddess butiklerine ve Bee Goddess.com’a davetlisiniz.


Venus Star – Gökyüzünün Kraliçesi

Sümer tanrıçası Inanna’dan Hathor’a, Ester’den Afrodit’e aşk tanrıçalarının sembolü olarak bilinen gökyüzünün en parlak ışığı, yeni başlangıçları, aşkı müjde eden, geleceğe güven vadeden aşk yıldızı Venüs Yıldızı, dişi enerjimizin ışığını yükseltecek ve arzuladığımız aşkın ışığı ile yolumuzu aydınlatacak.


Sirius Star – Aşk Mucizelerinizi Sirius Yıldızı ile Gerçekleştirin!

Gökyüzünün en parlak ışıltısı Sirius ışığı ile 5 köşeli yıldız, bütünleşmenin, ruh ve bedenin, dişi ile erilin birleşmesini, tamlığın uyumunu temsil ediyor. Sirius Yıldızı, aşk mucizelerinizi gerçekleştirecek ışığı ile yaşama gelme amacınızın farkındalığına kavuşarak; kendi mucizelerinizi gerçekleştireceksiniz. Ruh ile bedeni, dişi enerji ile eril enerjiyi birleştiren 5 köşeli yıldız aşkın bilgeliği ile evlilik armağan ediyor.


Honey Koleksiyonu; Hayat İksiri!

Aşk iksirinin sırrı saflığın ve feminen gücün sembolü Arıların peteklerinde saklı... Sevginin habercisi Arı tılsımı, sizi sevgiyle arınmış bir kalp, keyif, bolluk, sevinç, üretkenlik ve neşenin doruğuna, aşkın en yüce haline davet ediyor!


Adeta görsel bir şölen sunan Bee Goddess’ın sevgililer gününe özel eşsiz hediye seçenekleri, renklerin mucizesini ve ruhun sonsuz ışığını içimize neşe, ışıltı ve aydınlanma getiren mücevherlerle kutluyor. Bee Goddess’ın yeni ve renkli mücevher serisi Magical Alphabet Koleksiyonu, kendini ifade etmenin gücünden ilham alıyor. Mucizelerin ve iyiliğin elçisi arı tılsımıyla hazırlanan bu koleksiyon, sevgi ve bolluk ile zenginleşecek bal gibi tatlı bir hayatı müjdelerken sizleride kendi hayat mitinizi yazmaya davet ediyor.


Rosa Mundi – Cennet Bahçesinden Venüs’ün Çiçeği

Cennet bahçesindeki melekler tarafından ekilen güller sevgi ve birliği sembolize eder. Yedi yapraklı Gül, aşk ve sevgi tanrıçası Venüs'ün çiçeğidir. Yedi, tamamlanma ve mükemmelliğin kutsal sayısıdır. Gülün merkezi kalbin gözünü temsil eder, açtığında sevginin ışığını alır ve parlayan Rosa Mundi, sevgiyi, güzelliği, zarafeti ve doğurganlığı temsil ediyor.


El Vedud – Sevginin Zirvesi, Aşkın Anahtarı

‘En Çok Seven ve Sevilen’ anlamına gelen El Vedud aşk anahtarı ile sevginin zirvesine kavuşacaksınız. Koşulsuz sevginin önündeki tüm kapalı kapılar bu anahtar ile açılır, hayatımız ilahi sevginin ışığı ile aydınlanır.


Ay ve Kutup Yıldızı – Sonsuz Aşkın İfadesi

Sonsuz Aşk, Cennet Yıldızı anlamına gelen Kutup Yıldızı yaşam veren ilahi aşk ışığını, hilal ise bu ışığı içine alan ve yansıtan ruhu temsil eder. Ebedi aşk ve ilişkilerdeki yeni başlangıçların temsilcisi Ay ve Kutup Yıldızı evliliği ve sadakati de sembolize eder; kadın ve erkek arasındaki bağı güçlendirir ve ebediyete taşır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.