Şeyma Subaşı'nın yeni kazan kapısı

Şeyma Subaşı, artık sosyal medyada para karşılığında, özel hayatını herkese gösterecek.

Şeyma Subaşı'nın yeni kazan kapısı

Sabah Gazetesi, Günaydın yazarı Bülent Cankurt'un haberi:


Deprem felaketindeki duyarsızlığına, duyarsız kalmayan 400 bin kişinin sosyal medyada takibi bıraktığı Şeyma Subaşı, yeni bir girişimde bulundu. Subaşı, artık sosyal medyada, para karşılığında, özel hayatını herkese gösterecek! Evet yanlış okumadınız; Subaşı, sosyal medya hesabına para karşılığında abone olanlara özel hayatını açacak.


Şeyma Subaşı abonelerine özel yayın yapacak


Subaşı, bir teknoloji şirketinin kullanıcılarına ücretli abonelik hakkı tanımasını, Türkiye’de ilk kullananlardan biri oldu ve abonelik başlattı. “Seyahatlerimden ve hayat yolculuklarımdan daha fazlasını görmek için” deyip takipçilerini abone olmaya çağıran Subaşı’nın özel hayatını takip etmenin bedeli aylık 66.99 TL.


Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabına abone olanlar neler görebilecek?


Abone olanlar için Subaşı, özel hayatından canlı videolar yayınlayıp özel fotoğraf ve hikayeler paylaşacakmış. Acaba Subaşı’na, ayda 66.99 TL verip kaç kişi abone olacak ve Subaşı onlara özel hayatından neler gösterecek merak ediyorum. Mısırlı milyarder sevgilisiyle evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı’nın para kazanmak için böyle girişimde bulunmasına çok şaşırdım doğrusu. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.