Tatlıses çiftinin ikizleri dünyaya geldi

Yasemin-İbrahim Tatlıses çifti bugün ikiz bebeklerine kavuştu. Çift bebeklerine İbrahim Ayel, Sinan Emir adını verdi.

Tatlıses çiftinin ikizleri dünyaya geldi

Haber: Gülçin İşler Fırat

 

Yasemin Tatlıses ile İdo Tatlıses 2021 yılının Ekim ayında görkemli bir törenle dünyaevine girmişti. Çİft evliliklerinin 2. yılına girdiklerinde  bebek haberiyle sevenlerini sevindirmişti. 2023 Ağustos ayında Şamdan Plus’a verdikleri röportaj ile hamilelik müjdesini ilk kez basın ile paylaşan Yasemin Tatlıses, 22 Ocak sabahı ikiz bebeklerine kavuştu. Beklenen doğum tarihinden 1 hafta erken gelen bebeklerine genç çift; İbrahim Ayel ve Sinan Emir adını verdi.

 

Yasemin Tatlıses Şamdan Plus’a verdiği röportajında duygularını şöyle dile getirmişti: “Bebek sahibi olmayı tabii ki istiyorduk ama yine de ilk öğrenince şaşırdık. İnsanlardan çok enteresan hikayeler dinlediğimiz için çok büyük tepkiler veremedik, şok olduk. Çünkü insanın bir anda hayatı değişiyor, bambaşka bir evreye geçiyorsun ve o düşünceler alıp götürüyor. Ne yapacağımızın paniği var üzerimizde. Bir de üzerine tek çocuk beklerken, diğeri saklamış kendini, ikiz olduğunu öğrenmek müthiş bir heyecan oldu. Çok şükür her şey sağlıklı bir şekilde ilerliyor. İdo ile bu süreci çok iyi geçireceğimizi düşünüyorum. Umarım böyle devam eder.” 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.