Tesyev Balosuna hayırseverler damgasını vurdu

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın 14. kuruluş yıldönümü balosu Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşti.

Tesyev Balosuna hayırseverler damgasını vurdu
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı'nın (TESYEV) kuruluşunun 14. yıldönümü geçtigimiz hafta Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus'ta gerçekleşen baloyla kutlandı. Ana sponsorluğunu Emaar Türkiye'nin, yan sponsorlukları ise İstanbul Altın Rafinerisi ve Collection Damas'ın üstlendiği geceye iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından 300 seçkin isim katıldı. TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve vakfın diğer üyelerinin ev sahipliginde gerçeklesen balo, kokteylle basladı. Gecenin açılış konuşmasını TESYEV Yönetim Kurulu Üyesi ve Balo Komitesi Başkanı Siren Ertan Çarmıklı yaptı. Ardından kürsüye gelen TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer, 14. yıldönümü vesilesiyle davetlilere kısa bir konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından üç çesit bağış için davete katılanlardan destek istendi. TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer 50 sandalye bağıslayarak yardım yarısını başlattı. Türkan Sabancı 30 tekerlekli sandalye, TAV grubu 12 tekerlekli sandalye, Ünal Aysal 5 tekerlekli sandalye, Sibel Vatandost 3 tekerlekli sandalye, Sanem Tezman ve arkadasları 15 tekerlekli sandalye, Serap Tibuk 3 sandalye ve 1 burs bagısında bulundu. Gecede sahneye çıkan Ebru Gündeş ise 300 tekerlekli sandalye bağışlayarak geceye damgasını vurdu. Gecenin en renkli anları da Ebru Gündeş'in sahneye çıkmasıyla yaşandı. Ücret almadan sahneye çıkan Gündeş, ünlü isimlerle düet yaptı. Feryal Gülman, Hilal Kosif, Ceylan Pirinçcioglu ve Emre Belözoglu, Gündes ile birlikte sarkı söyledi ve davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.