Tülin Şahin İle Yaz Coşkusu

Kendi çizdiği yolda 25. yılı deviren efsane model Tülin Şahin ile Anda Barut Collection, Didim’de bir araya geldiğimiz çekimin kamera arkası görüntülerine gidelim.

Tülin Şahin İle Yaz Coşkusu

Modellik kariyerindeki ezber bozan duruşu, çalışkanlığı ve yıllardır değişmeyen kalitesiyle kendi çizdiği yolda 25. yılı deviren efsane model Tülin Şahin ile Anda Barut Collection, Didim’de bir araya geldik; özel bir fotoğraf çekimi ve keyifli bir sohbeti paylaştık.

 

Röportaj İrem Orhan

Fotoğraf Serhat Hayri

Styling Eylem Yıldız

Saç Hüseyin Divarcı/Sabit Akkaya

Makyaj Hidayet Korkmaz

Mekan için Anda Barut Collection, Didim’e teşekkür ederiz.

 

"Seyahat etmek eşittir ben demektir. Zaten en başta mankenliğin içinde olan bir şey bu, defileler ve çekimler için çok seyahat etmek gerekiyor. Bu mesleğe başladığımdan beri yani 18-19 yaşımdan bu yana dünyada görmediğim çok az yer kaldı diyebilirim. Ailece de küçüklüğümden itibaren çok seyahat ediyorduk. Çok şanslıyım bu konuda gerçekten. Ama mankenlik yapmıyor olsaydım da mutlaka çok seyahat ederdim çünkü seyahat etmek insanı çok besliyor. O deneyim her şeyden üstün. Yeni yerler keşfetmek insanın vizyonunu genişletir, bakış açısını değiştirir. O yüzden paranızı neye harcayın diye soracak olursanız, seyahat derim. Ne tesadüf Danimarkalı masal yazarı Hans Christian Andersen, üstelik o da benim doğup büyüdüğüm şehir Odense’den şöyle demiş; “Seyahat etmek yaşamaktır!” Çok doğru tanımlamış. Tam bana göre bir söz."


Bu özel çekimin kamera arkası görüntülerine gidelim...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.