Ünlü isimler Şamdan Plus yılbaşı davetinde biraraya geldi

Şamdan Plus ev sahipliğinde Hakkasan'da düzenlenen yılbaşı yemeğinde cemiyet, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri buluştu.

Ünlü isimler Şamdan Plus yılbaşı davetinde biraraya geldi

Hazırlayan: Gülçin İşler Fırat

Fotoğraflar: Ersin Al


Şamdan Plus Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Bülent Cankurt ev sahipliğinde şehrin gözde mekanı Hakkasan’da yılbaşı yemeği düzenlendi. Cemiyet, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler, boğaz manzarası eşliğinde Hakkasan’ın imza lezzetlerini deneyimledi, Brooks Brothers ürünlerini yakından inceledi ve Alfa Romeo araçlarıyla keyifli bir sürüş deneyimi yaşadı. 


Şamdan Plus Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Cankurt, Elif Dürüst


Davete Elif Dürüst, Emir Bahadır, Tülin Şahin, Seda Şahin Vardar, Rüya Büyüktetik, Dicle İpek Öztaşkın, Ayşe Kucuroğlu, Melda & Sinan Kosif, Burcu Şerdir, Cihan Nacar, Aslı Pamir, Melis & Burak Hatipoğlu, Pınar & Serdar Hotiç gibi cemiyet, iş, sanat dünyasından seçkin isimler katıldı. 


Cansın Denizer, Neva Dürüst, Sera Aksoy


Ünlü isimler Hakkasan’ın deniz mahsüllerinden oluşan özel lezzetlerini güneşli bir havada Boğaz manzarası eşliğinde deneyimledi. 

Ünlü isimler yemeğin ardından 200 yıllık geçmişe sahip Amerika’nın ünlü markası Brooks Brothers’ın yeni sezon ürünlerini de deneme fırsatı buldu. 


Ezgi Apa, Brooks Brothers ürünlerini inceliyor.


Davete katılan ünlü isimlerden bazıları Hakkasan’a Alfa Romeo’nun en yeni modeliyle geldi ve aracın benzersiz sürüş keyfini de sürdü. Aynı zamanda iç dizaynıyla ilgi uyandıran aracı inceleyerek fotoğraf da çektirdiler. 


Ayşe Kucuroğlu, Alfa Romeo ile birlikte poz veriyor.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.