Yeni koleksiyona renkli davet

Tasarımcı Mirela Cerica, yeni koleksiyonunu özel bir partiyle kutladı

Yeni koleksiyona renkli davet

Haber: Gülçin İşler Fırat


Ünlü tasarımcı Mirela Cerica, “Date Night” koleksiyonunu, Fairmont Quasar İstanbul’un 1610 numaralı Signature Terrace Süit’inde “Elevate The Night” konseptiyle düzenlenen çok özel bir partiyle kutladı. Tasarımcının büyük ilgi gören “Mirela Cerica Date Night Collection” koleksiyonun her biri kumaş, kalıp ve aksesuar açısından kendi içlerinde özgün olmasının yanında, konforlu ve zamansız lüks hissiyatını veriyor.

Tasarımcının her bir detayda aşkı ön plana aldığı koleksiyonda, feminen, güçlü ve zamansız kalıplar, birbirinden özel kumaşlar, trendi detaylar ve iddialı aksesuarlarla tamamlanıyor. Ünlü Dj Polytox’ın yer aldığı geceye Ece Sükan, Merve Dizdar, Nesrin Cevadzade, Hande Doğandemir, Yüşra Geyik, Cem Karcı, Miro Gerede Erkaya, Nil Ninat, Selin Türkmen, Quentin Emery, Fırat Namlı ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper gibi ünlü isimler katıldı.


Nesrin Cavadzade


Ece Sükan


Yüsra Geyik

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.