Yeni Koleksiyona Renkli Davet

Ace Nayman İlkbahar/ Yaz Koleksiyon sunumuna iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Yeni Koleksiyona Renkli Davet

Ace Nayman yeni İlkbahar - Yaz koleksiyonunu “Soft-Morphe” ile 2024 sezonuna kendi DNA’sını yansıtan tasarımlarıyla start veriyor.  Alex Katz’ın realist ve pop-art tarzı eserleriyle 3D printing sanatçısı Audrey Large’ın eserlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, geçmişin ve geleceğin modern sanat anlayışı arasında bir köprü niteliğinde. Kreatif Direktör Ece Nayman bu koleksiyonun renk paletini Katz’ın Guggenheim’daki sergisinden yola çıkarak oluşturmuş ve desenlerin soyutluğuna da Large’ın Salone del Mobile kapsamında gerçekleştiriği sunumundan ilham alarak tasarlamıştır.  


Ece Nayman


Lacivert ve şeftali tonlarının kontrast şekilde öne çıktığı koleksiyonda, ana desenlerin trikoya uygunlanmış versiyonları koleksiyonun dikkat çekici parçalarını oluşturuyor. Oversize yağmurluk ve pantolon set gibi unisex modeller markanın hem kadın hem erkek müşterileri için alternatif görünümler arasında.


Monogram desenin uygulandığı Jean takımlar, tayt setler ve tül parçalar ise sezonun anahtar parçaları.  “Soft - Morphe”, Ace Nayman’ın varoluş amacını ve temsil ettiği tasarım dilini en iyi yansıtan koleksiyonlarından biri olup, markanın eğlenceli ve renkli bir yaz sezonuna hazır olduğunu bir kez daha gösteriyor. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.