Yeni seriye renkli tanıtım

Ünlü bir saç bakım markasının yeni çıkardığı serisini tanıtmak üzere düzenlediği renkli partşye iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı

Yeni seriye renkli tanıtım

Mehmet Üstündağ

Schwarzkopf'un yenilikçi saç bakım markası Gliss, yeni geliştirdiği serisini renkli bir parti ile tanıttı. Parti, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar'ın ve Pazarlama Direktörü Mehmet Başeğmez'in konuşması ile başlayan lansmanda, Saç Bakım Grup Marka Müdürü Gözde Seylan da yeni ürünleri anlattı. Ürünün yüzü olan ünlü oyuncu Selma Ergeç de davete katılarak, konuklara deneyimlerini anlattı ve şunları söyledi: "Benim gibi beklemeden daha güçlü, canlı ve yumuşak saçlara kavuşmak isteyen tüm kadınlara, bu ürünü anlatma şansına sahip olduğum için çok mutluyum. Eminim ki Gliss ve ben, yeni kampanyamız ile milyonlarca kadına dokunarak, hayatlarında güçlü bir fark yaratacağız." Konuşmaların ardından DJ performansı ile davetliler keyifli anlar yaşadı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.