Yepyeni bir stil yolculuğu

Rahat ve modern giyim markası GAP, ‘Hayatın Armağanlarını Keşfet’ kampanyası ile yepyeni bir stil yolculuğuna çıkıyor.

Yepyeni bir stil yolculuğu

Rahat, modern ve zamansız stili yıllardır moda severlerle buluşturan GAP, ‘Hayatın Armağanlarını Keşfet’ kampanyası ile yepyeni bir stil yolculuğuna çıkıyor.


Modern ve ikonik stillere her zaman ilham kaynağı olan GAP’in hayattaki armağanları keşfetmekteki motivasyonu güçlü isimleri harekete geçiriyor. Kampanyadaki ünlü isimler bu keşif yolculuğunda kendilerine özgün tarzları ile GAP’in 2024 Kış Koleksiyonu’nu yorumluyor. Bu kampanyayla, GAP’in ikonikleşen logolu sweatshirt’leri, basic t-shirtleri, gömlekleri ve jeanleri gibi zamansız şıklığın vazgeçilmez parçalarının yanı sıra yeni yıl ve parti temalı koleksiyonları da moda severlerin beğenisine sunuluyor.
Bu kampanyayla, GAP’in ikonikleşen logolu sweatshirt’leri, basic t-shirtleri, gömlekleri ve jeanleri gibi zamansız şıklığın vazgeçilmez parçalarının yanı sıra yeni yıl ve parti temalı koleksiyonları da moda severlerin beğenisine sunuluyor.

 

Kampanyada, bugünün ve yarının, alanında ikon isimleri oyuncu Büşra Develi, müzisyen INJI, oyuncu Ulvi Kahyaoğlu, müzisyen, sunucu Heja ve model, içerik üreticisi Mine Mücahid ve model, içerik üreticisi Oliver Jacobs; moda severleri hayatın armağanlarını keşfetmeye ve her yaştan, herkesin giyebileceği zamansız stille buluşmaya davet ediyor.

 

Kampanya ünlü isimlerin reklam filmlerinin yanı sıra GAP’in yeni yıl parti etkinliği ile devam ediyor olacak. GAP ile ‘Hayatın Armağanlarını Keşfetmek’, özgürlüğü ve özgünlüğü her daim vurgulayan GAP, hayattaki kişilerin değer verdiği duyguları beslemek modern stili, ikon isimlerle deneyimlemek isteyenler GAP mağazaları, GAP Türkiye mobil uygulaması ve gap.com.tr’de buluşuyor!

 

Zamansız, modern yaşam stiliyle her daim özgürlüğü ve özgünlüğü vurgulayan GAP, bu yıl başında ‘Hayatın Armağanlarını Keşfet” kampanyası ile hayattaki değerlerin ve duyguların önemine dikkat çekiyor.

 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.