Yılın en renkli dönemine ışıtılı kutlama

The Peninsula Istanbul, yılın en renkli ve coşkulu zamanı olan yeni yıl dönemini, çok özel bir davetle karşıladı.

Yılın en renkli dönemine ışıtılı kutlama

Yeni yıl döneminde misafirlerine çok özel deneyimler sunacak olan The Peninsula Istanbul, 25 Kasım Cumartesi günü The Lobby’de gerçekleşen, “Yılbaşı ağacı ışıklandırma” davetiyle yılın en renkli dönemine merhaba dedi.

 

Başak Dizer Tatlıtuğ, Begüm Ballı, Jülide Berkman gibi isimlerin katıldığı özel davette, otelin ikonik lobisinde kurulan görkemli yılbaşı ağacı ışıklandırıldı ve misafirler, The Peninsula Ensemble performansı eşliğinde, yeni yıl dönemi ruhundan esinlenen özel lezzetlerin tadını çıkardı. Etkileyici bir bale performansıyla renklenen davette, The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, The Peninsula’nın global girişim fonu, Hope for Türkiye projesinin yeni yıl döneminde de devam edeceğini misafirlerle paylaştı.Yıl sonuna kadar The Peninsula Istanbul The Lobby’de misafirlere sunulacak çay saatlerinden elde edilecek gelirin belirli bir oranı, depremden etkilenen bölgelerin yeniden geliştirilmesine katkıda bulunmak adına Hope For Türkiye fonuna aktarılmaya devam edecek. Peninsula Çay Saati, 26 Kasım - 8 Ocak tarihleri arasında yılbaşı sezonuna özel olarak hem yetişkin hem çocuk misafirlerini ağırlayacak. Cuma’dan Pazar’a Noel Baba’nın sürpriz ziyaretleri ile renklenecek çay saatlerinde, yılbaşı ruhunu yansıtacak tatlı ve tuzlu ikramlar ve yılbaşı döneminin sevilen içecekleri yer alacak.


Jonathan Creek, Özlem Ökten, Sibel Benli6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.