10 günlükken denizle tanışıyorlar

Sunucu Tanem Sivar ile eski milli yelkenci Edhem Dirvana, 27 Mart'ta ikinci kez anne-baba olmuş ve oğulları Kemal'i kucaklarına almıştı.

10 günlükken denizle tanışıyorlar

Bülent Cankurt'un haberine göre; O gün doğum haberini verirken 2.5 yaşındaki ilk göz ağrısı Süleyman'ı yelkenlinin tepesine çıkaran Edhem Bey'e bir miço daha geldi diye yazmıştım. Çift, geçen hafta daha 10 günlük olan Kemal'i, Bodrum'da tekne gezisine çıkardı.

Tanem Hanım'dan öğrendim ki, meğer bu Dirvana Ailesi'nde bir gelenekmiş! 2010'da hayatını kaybeden, ülkemizde yelken sporunun öncüsü olan Prof. Dr. Süleyman Dirvana oğlu Edhem'i, 10 günlükken Kanlıca'da yelkenliye bindirmiş. Bu geleneği sürdüren Dirvana çifti, oğulları Süleyman'ı 10 günlükken Marmaris'te denize çıkarmış. Kemal ile de bu geleneği sürdürmüşler. Bu arada Sivar, Süleyman'da olduğu gibi Kemal'e hamileliğinde de 12 kilo almış. Üstelik 14 gün sonra da 12 kilonun 8'ini vermiş bile. Tanem Hanım, bir türlü doğum kilolarından kurtulamayan hemcinslerini orta yerinden çatlatacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.