Başarılarıyla yıllara meydan okuyanlar

Bizim gibi yıllar önce yola çıkan ve başarılı bir grafik izleyip bugünlere gelen ve kendi işlerinin en iyisi olan isimlerle konuştuk.

Başarılarıyla yıllara meydan okuyanlar

Şamdan Plus 19 yaşında. Dile kolay tam 19 yıldır sizlerle birlikteyiz. Ne mutlu bize ki, her yıl başarımızı yineliyor hatta arttırıyoruz. Biz kendi kulvarımızda yıllardır başarılı bir şekilde devam ederken bizim gibi sektöründe öne çıkan isimlerle özel bir dosya hazırlayalım istedik. Bizim gibi yıllar önce yola çıkan ve başarılı bir grafik izleyip bugünlere gelen ve kendi işlerinin en iyisi olan isimlerle konuştuk. Onlara, işlerini nasıl kurduklarını, mesleğe başlama hikayelerini ve başarılarının sırlarını sorduk. Barış Tansever, Kerem Görsev, Gamze Cizreli, Tülin Şahin, Tamer Yılmaz, Şeyda Coşkun Yeğin, Sabit Akkaya, Raffi Portakal, Levon Kordonciyan, Işıl Tan, İnci Aksoy ve Hamiyet Akpınar ilham verici hikayelerini Şamdan Plus’a anlattı...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.