Net tavır dinamik duruş: Seda Bakan

Hayata karşı her daim enerjisi yüksek duruşu ve yaşama sevinciyle dikkat çeken Seda Bakan ile en yeni heyecanlarına odaklandığımız keyifli bir yolculuğa çıktık.

Net tavır dinamik duruş: Seda Bakan

Renkli, eğlenceli, dinamik ve her daim samimi Seda Bakan... Neşeli kişiliği ve enerjisiyle girdiği her ortamda fark yaratıyor. Diğer yandan hayattaki seçimleri de nevi şahsına münhasır kişiliğiyle örtüşüyor. Başarılı oyunculuk kariyerinin yanında sosyal medyada da enerjisi yüksek bir dünyanın kapılarını aralıyor. Öyle ki, yakın dönemde yen iş birliği ile dikkatleri yine üzerine toplamaya başardı güzel oyuncu. Citroen ile keyifli bir marka iş birliğine imza atan Seda Bakan ile şehrin içinde keyifli anlarla dolu kısa bir yolculuğa çıktık; özel bir sohbeti paylaşırken, yolculuğumuzu, keyifli bir çekimle de taçlandırdık. İşte Seda Bakan ile en güzel yolculuk hikayemiz...


"Araba kullanmayı çok seviyorum. Ailemle uzun yolculuklara da arabayla gitmeyi seviyorum. Citroen bana tüm bunları güvenle ve konforlu bir şekilde yapabilme fırsatı veriyor.”


Seda Bakan ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbetten bazı başlıkları sizler için derledik.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.