Bir çatı altında

Tek bir adresten lüks tatil cennetlerini keşfetmek ve rezervasyon yapmak artık mümkün.

Bir çatı altında

Eylül 2023'te hizmet vermeye başlayacak yeni bir dijital platform olan ALL Inclusive Collection misafirlerin, lüks kaçamak ve eğlence cenneti yaratan, ‘her şey dahil’ resort’lardan oluşan zengin bir seçkiyi keşfetmelerine ve buralara rezervasyon yaptırmalarına olanak tanıyacak. Allinclusive-collection.com Rixos, SO/ ve Swissôtel dahil dünyaca ünlü markalara ait 30’un üzerinde resort’u bir araya getirecek ve önümüzdeki üç yıl içinde Hyde, Mondrian, SLS ve Fairmont gibi önde gelen markaların da aralarında bulunacağı 50 resort’u bünyesini almayı planlıyor.ALL Inclusive Collection, "all inclusive" pazarında lider olan Rixos'un başarısı üzerine inşa edilmiştir. Geçtiğimiz 20 yıldır Rixos, “all inclusive, all-exclusive” konsepti aracılığıyla olağanüstü ve çeşitli mutfak seçenekleri ve yüksek kaliteli eğlence ile birinci sınıf bir deneyim yaratarak “all inclusive”in tarihsel algısına meydan okumaktadır.

Rixos'un “all-inclusive, all-exclusive” konsepti, ALL Inclusive Collection'ın deneyim temellerini oluşturmakta ve her resort’un her seferinde olağanüstü kalitede bir deneyim sunmasına yardımcı olmaktadır. Yiyecek ve içecekten etkinliklere ve eğlenceye kadar bir misafirin konaklamasının her noktası rezervasyon ücretinin dâhilindedir ve bu da, pazardaki benzerlerine kıyasla önemli bir fark yaratmaktadır. 

Türkiye, Mısır, Dubai ve Hırvatistan gibi deniz ve dağ odaklı en güzel ve unutulmaz tatil yerlerinden bazılarında yer alan platform, dünyanın en büyük su parklarından birini içeren Rixos Qetaifan Island North, Doha, ikonik Palm Jumeirah Adası'ndaki popüler bir Dubai kaçamağı olan Rixos The Palm Hotel & Suites, Endülüs'ün güzel kırsalında muhteşem bir golf ve sağlıklı yaşam merkezi olan SO/Sotogrande; büyüleyici tema parkı The Land of Legends'a ücretsiz erişim sunan Türkiye'deki en iyi resort'u olan Rixos Premium Belek ve kültürün, tarihin ve doğanın güzel bir karışımı olan Karadağ’daki Heritage Grand Perast by Rixos gibi çok sevilen tatil yerleriyle hizmet vermeye başlayacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.