Biriz Dayanışma Derneği 1 Yaşında

Biriz Dayanışma Derneği, kuruluşunun birinci yılında Esma Sultan Yalısı’nda bağış gecesi gerçekleştirdi.

Biriz Dayanışma Derneği 1 Yaşında

6 Şubat 2023 günü yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin sonrasında bölge halkına destek olmak amacıyla kurulan Biriz Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri Ayça Aytaç, Işın Yıldırım, Dilşat Arpacıoğlu, İpek Yönder, Bulut Reyhanoğlu ve Neşe Bilici Öksüz, derneğin kuruluşunun birinci yılında Esma Sultan Yalısı’nda bir bağış gecesi düzenledi.


2023 Mart ayından bu yana, deprem bölgesindeki kurumlarla iş birliği yaparak sorunları tespit eden ve çözümler üretmek için çalışan Biriz Dayanışma Derneği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma alanında BİR iz bırakıyor. Bu özel gecede, fırsat eşitliği yaratarak adil bir dünyada yaşama hayaliyle deprem bölgesindeki kadın, çocuk ve gençlerin yaşam kalitelerini artırma projeleri için katılan davetlilerin destekleriyle yüksek miktarda bağış toplandı.


Biriz Dayanışma Derneği, birinci yılında eğitim, güçlendirme ve beceri geliştirme odaklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.