Şehrin Yeni Gözdesi Olmaya Aday

Cem Yıldırım ve Andım Korkut’un İstanbul yeme içme dünyasına kazandırdığı Pixi İstanbul, Etiler’de kapılarını açtı.

Şehrin Yeni Gözdesi Olmaya Aday

Cem Yıldırım ve Andım Korkut’un İstanbul yeme içme dünyasına kazandırdığı Pixi İstanbul, Etiler’de kapılarını açtı. Özel konsept tasarımı ve zengin menüsüyle dünya standartlarında bir deneyim sunan Pixi İstanbul’un büyük beğeni toplayan tüm mimari detayları dünyaca ünlü İngiliz Belenko Design Studio imzalı. Pixi İstanbul’un büyük beğeni toplayan yemekleri ise Yunanistan’ın dünyaca ünlü şefi Athinagoras Kostakos’un Akdeniz lezzetleriyle öne çıkıyor. Özel menüsü, kokteylleri ve özgün ışık tasarımıyla Pixi İstanbul, kapısından içeri girildiği andan itibaren konuklarını fütüristik bir dünyaya taşıyor.
Mutfakta Yunan esintileri

Pixi’nin büyülü dünyasında, İstanbul’da ve Türkiye’de ilklere imza atan bir restoran deneyimi sunuluyor. Akdeniz mutfağının özel tatlarıyla şekillenen Pixi İstanbul’un menü danışman şefliğini, dünyaca ünlü Yunan şef Athinagoras Kosktakos yürütüyor. Nōema Mykonos, Scorpios Mykonos gibi Mykonos’un en ünlü restoranlarında danışman şeflik yapan Kosktakos, Yunanistan’ın en iyi şeflerinin yarıştığı “Top Chef” programının galibi olarak da tanınıyor. Athinagoras Kostakos’un mevsimin taze ürünleriyle hazırladığı tabaklara Pixi’nin özenle seçilmiş şarap ve kokteyl menüsü eşlik ediyor. Her anın tadını damağınızda bırakacak Pixi İstanbul’da yer alan üç barın koordinasyonu Alex Kostenyuk’a ait.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.