Bodrum'da Bakım ve Dinlenme Zamanı

Casa Nonna Bodrum’da dünyaca ünlü Comfort Zone cilt bakım ürünlerinin keşfine çıktık ve Bodrum'un sakin, büyüleyici atmosferinde yenilendik.

Bodrum'da Bakım ve Dinlenme Zamanı

Haber: Gülçin İşler Fırat


Bodrum’un en güzel ve saklı koylarından birinde yer alan ve panoramik deniz manzarası ile büyüleyen Casa Nonna Bodrum, Comfort Zone ile unutulmaz bir deneyim sundu. Casa Nonna Bodrum’da dünyaca ünlü Comfort Zone cilt bakım ürünleri keşfedildi. 


Bodrum’un en güzel koylarından İçmeler’de, önceliği doğaya saygı ve misafir memnuniyeti olan bir lüks butik otel olarak konumlanan Casa Nonna Bodrum, dünyaca ünlü cilt bakım, kozmetik ve parfüm markalarını aynı çatı altında bulunduran Haker Group’un temsilciliğini üstlendiği eşsiz cilt bakım terapileri ve Spa uygulamasında son teknoloji ürünleriyle dikkat çeken Comfort Zone markası ile bir araya getirdi ve cilt bakımı rutinlerini baştan yaratacak bir program sundu. Bu benzersiz deneyime Casa Nonna Bodrum'un zarif ve sofistike atmosferi eşlik etti.


 

Sonsuzluk havuzu ve Spa’sı ile konuklarının hayatlarında unutamayacakları deneyimler yaşatan Casa Nonna Bodrum, Comfort Zone’un yenilikçi ürünleri ile cilt ve vücut bakımının sırlarını paylaştı.Modern yaşamın getirdiği koşuşturma ve stresin cilde olan etkileri, Comfort Zone'un son teknoloji ürünleri ile en aza indiriliyor. Hücresel düzeyde çalışarak, güçlü organik bitkisel bileşenler ve yüksek teknoloji içeren içerikleriyle, cildin en yaygın stres ve kirlilikle ilişkili belirtilerini düzeltiyor. Casa Nonna Bodrum’un eşsiz uygulamaları ve Comfort Zone markasının misyonu ile, yaşlanma yavaşlatılıyor ve cildin uzun ömürlülüğü teşvik ediliyor.Casa Nonna Bodrum, yeryüzü cennetinden bir köşe olan doğanın içinde sadece bir otel değil, aynı zamanda kalbinizin derinliklerine dokunan bir aşk hikâyesi, en keyifli anlara sevginin eşlik ettiği bir noktadır. Geleceği şekillendirmek, sürdürülebilirliği yaşam biçimi haline getirmek ve yaşadığınız her anı özel kılmak adına, bu eşsiz deneyimde bir araya gelmeye davetlisiniz.
Bodrum’un büyüleyici manzarası eşliğinde misafirler cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra gün batımının altın rengine büründüğü anların tadını çıkarıyor.6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.