Bodrum'da Lezzet Ve Moda Buluştu

Lüks mücevher markası Begüm Khan ile Caviar Kaspia iş birliğinin kutlandığı davete Melisa Faber Castell, Serdar Gülgün, Refik Anadol gibi ünlü isimler katıldı.

Bodrum'da Lezzet Ve Moda Buluştu

Haber: Gülçin İşler Fırat


Lüks mücevher tasarımının yaratıcı vizyonuyla tanınan Begüm Khan, dünyaca ünlü Caviar Kaspia ile sınırları aşan bir iş birliğine imza attı. Caviar Kaspia’nın Akdeniz enerjisinden ve Begüm Khan’ın renkli dünyasından etkilenerek kurulan bu seçkin birliktelik, Paris’ten sonra Türkiye’de ilk kez Bodrum’da, 4 Temmuz Perşembe akşamı tanıtıldı. 


Begüm Kıroğlu


Bodrum Maxx Royal’de açılan ikonik Caviar Kaspia Restaurant’ta gerçekleşen bu özel davet, Begüm Khan kurucusu Begüm Kıroğlu ile Caviar Kaspia sahibi Ramon Mac Crohon ev sahipliğinde gerçekleşti. Davete, Melissa Faber-Castell, Ece Sükan, Victoria Von Faber-Castell, Refik Anadol, Serdar Gülgün, Şadi Eliyeşil gibi tanınmış ünlü ve cemiyet hayatından konukları bir araya getirdi.


Melissa Faber-Castell


Bodrum’un eşsiz doğası ve Caviar Kaspia’nın unutulmaz Akdeniz lezzetleri ile davetliler, lüks ve şıklığın buluştuğu, mücevherin ve havyarın ışıltılı dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıktı.


Victoria Von Faber-Castell

 

Begüm Khan ve Caviar Kaspia, Bodrum’un sofistike yaşam tarzını yansıtarak, sanatı ve gastronomiyi büyüleyici bir koleksiyonla bir araya getirdi. Her bir tasarımıyla estetik anlayışının sınırlarını zorlayan Begüm Khan, iş birliklerine bir yenisini ekleyerek, dekoru ile herkesi büyüleyen ve "Havyar Sanatı"nı dünya çapında tanıtan ünlü Caviar Kaspia ile güçlerini birleştiriyor.


Ece Sükan


Bu iş birliği, Türk mücevherat sanatının nadide işçiliğini sadece sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda Caviar Kaspia'nın kültürel çeşitliliği ve ustalık mükemmelliğini kutlama misyonunu da güçlendiriyor. Begüm Khan tarafından tasarlanan bu lüks kapsül koleksiyon, zengin mirasın estetiği ve sofistike yaşam tarzını benimseyenler için etkileyici bir vitrin oluşturuyor.


Refik Anadol


Bu iş birliği, Paris'ten Bodrum'a, İstanbul'dan Dubai'ye ve New York, Londra, Los Angeles, Sao Paulo gibi şehirlere kadar uzanan sürpriz pop-up etkinliklerle dünya çapında büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Temelini sınırlı sayıda üretilen özel mücevher ve masa sanatı parçalarının oluşturduğu koleksiyon, Kaspia logosunun yenilikçi bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor.


Serdar Gülgün


Hem mücevher hem de limitli sayıda olan Caviar Kaspia'nın ünlü matriochka’ları, havyar kaşıkları ve vodka şişesi kapakları gibi parçaları masa sanatına taşıyan bu koleksiyon, her şehir için özel bir edisyon olarak tasarlandı. Begüm Khan ve Caviar Kaspia markalarının birlikteliğinden doğan bu çarpıcı koleksiyon, estetik bir zenginlik sunuyor.

 

Şadi Eliyeşil, Melissa Faber-Castel

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.