Bodrum'da şık davet

Dünya çapında ses getiren projeleriyle tanınan lüks gayrimenkul geliştirme şirketi Binghatti, Dubai’nin kalbindeki mimari şaheserleri, Mandarin Oriental, Bodrum’da şık bir davetle tanıttı.

Bodrum'da şık davet

Önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden olan ve lüks markalarla çığır açan işbirliklerine imza atarak dünya çapında ses getiren Binghatti, yaz başından beri Dubai’nin kalbindeki vizyoner projelerini Mandarin Oriental, Bodrum’da, potansiyel uluslararası müşterilerine tanıtıyor. Binghatti, ‘Burj Binghatti Jacob & Co. Residences’ ve ‘Bugatti Residences by Binghatti’nin tanıtımını yaptığı Mandarin Oriental, Bodrum’da, geçen hafta sonu şık bir davet gerçekleştirdi. İş, cemiyet ve sanat dünyasından ünlü isimleri buluşturan davet büyük ilgi gördü. 


Konuklar, dünyanın en yüksek rezidans rekorunu kıracak olan ışıltılı bir Hyper-Tower olan Burj Binghatti Jacob & Co. Residences hakkında, detaylı bilgi edindi. Binghatti’nin, mücevher ve horoloji markası Jacob & Co. ile tasarım ortaklığıyla ortaya çıkan, görkemli dış cephesi ve üstünde logo bulunan taç şeklindeki dizaynı ile rezidans, şimdiden ‘Dubai’nin taç mücevheri’ olarak adlandırılıyor.


Sergilenen diğer bir heyecan verici proje ise; dünyanın ilk Bugatti rezidansları olan ‘Bugatti Residences by Binghatti’, Dubai’deki Business Bay ana bölgesinde yer alıyor. Bugatti rezidanslarının tasarımı, bugüne kadar tasarlanmış en yenilikçi, şık ve lüks otomobillerden birçoğunun altında imzası olan Bugatti’nin ikonik marka unsurlarını ve lüks tasarım yeniliklerini yansıtıyor.
 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.