Marilyn Monroe oldu

İstanbul’da tek gala ile izleyiciyle buluşacak Broadway Müzikali’nde Marilyn Monroe’yi canlandıracak olan Melisa Döngel, Şamdan Plus için Marilyn Monroe oldu.

Melisa Döngel, Marilyn Monroe oldu

İstanbul’da 19 Eylül akşamı ‘Broadway in Istanbul Vol. 2’ projesiyle sanat tutkunlarını muhteşem bir gece bekliyor. Uniq Açıkhava’da güçlü bir kadroyla tek gala olarak seyirciyle buluşacak olan Broadway in Istanbul Vol. 2 kadrosunda yer alan genç oyuncu Melisa Döngel, dünya sinemasının efsanevi ismi Marilyn Monroe rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Dünyanın en beğenilen sarışınlarından biri olan Marilyn Monroe’ya olan benzerliğiyle dikkat çeken oyuncu, gösteri öncesi Şamdan Plus okurları için kamera karşısına geçti.


Röportaj: Gülçin İşler Fırat

Fotoğraflar: Berat Soner Çapın

Video Editör: Evren Suda

Styling: Hamiyet Aktaş (Cihan Nacar kostümleriyle)

Saç: Sabit Akkaya

Makyaj: Alper Kabadayı


Çekim boyunca yüksek enerjisi, kahkahaları ve güçlü sesi ile bizi kendisine hayran bırakan Döngel, rolü için çok heyecanlandığını, mutlu ve gururlu olduğunu söyledi. Melisa Döngel ile hem bu projeyi hem de merak ettiklerimizi konuştuğumuz özel bir röportaj da yaptık. Röportajın öne çıkan başlıklarına bakalım, tamamını okumak için Şamdan Plus'ı kaçırmayın!

"Bu rol bana teklif edildiğinde evimde üç senedir asılı olan Marilyn Monroe tablosuna baktım ve ne kadar büyük bir enerjiyle hayatıma bu projeyi çekmiş olduğumu anlamış oldum. Kendisine zaten güzelliği ve yeteneği konusunda hepimiz hayranız. Hem tipolojik olarak hem de güzelliği açısından benim en beğendiğim sanatçılardan biridir. O kadar hayranım ki evimde tablosu asılı. Böylesine güçlü bir isim ile fiziksel olarak benzetilip, böyle güçlü bir projeye düşünülmem de benim için ayrı bir mutluluk kaynağı..."


"Broadway in Istanbul Vol. 2 müzikal projesi ilk tecrübem ve son olmayacak benim için. Çünkü izleyenlerle canlı olarak etkileşim kurabildiğim, sahnenin tutkusu ve güzelliğine şahit olacağım bir sahne performansını tatmış olacağım. Ve bu tecrübenin bana güzel enerjili yeni kapılar açacağına inanıyorum. Umarım istediğim gibi ilerler ve başarılı bir performansa imza atarım."

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.