Burcu Esmersoy evlendi

Burcu Esmersoy, 2 yıldır birlikte olduğu iş adamı sevgilisi Nazım Akmandil İtalya'da masal gibi bir düğün ile dünyaevine girdi.

Masal gibi bir düğünle evlendi!

Haber: Gülçin İşler Fırat


Ünlü sunucu Burcu Esmersoy iki yıldır birlikte olduğu iş adamı sevgilisi Nazım Akmandil ile dünyaevine girdi. İtalya'nın Puglia şehrindeki muhteşem mimarisiyle dikkat çeken otelde 2 Eylül Cumartesi akşamı gerçekleşen düğün masalsı detaylarıyla dikkat çekti.Burcu Esmersoy'un tüm güzelliğini gözler önüne seren, sade gelinliği ünlü tasarımcı Özgür Masur, gelin çiçeği ise Yunus Karma imzası taşıyor. Esmersoy'un doğal ışıltılı makyajını makyaj artisti Hazal Öcal, saçlarını saç stilisti Burhan Çılgın yaptı.


Nikahtan önce birbirini ilk defa gelinlik ve damatlıkla gören çift duygusal anlar yaşadı. Esmersoy'un mutluluk gözyaşları fotoğraflara yansıdı. Düğünden yansıyan karelere geçmeden önce genç çiftin tanışma hikayesini hatırlayalım.Esmersoy ilk tanışma gününü şöyle anlatmıştı: "Bir sabah 8,15 uçağıyla Berlin'e uçarken, bomboş bir uçakta 2A ve 2B'ye oturduk biz. Boş uçakta yanyana! Uçak kalkmadan uyurum ben, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum ben. Dikine uyuyabilen bir insanım, ne kadar hoş bir çocuk onun yanında uyumayayım şimdi horlarım ben diye, başka yere oturdum. Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuyla karşılaştım, 1 saat 45 dakika! O kuyrukta 2 tane Türk, konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk kez anlatıyorum"Çiftin ilk düğünü İtalya'da gerçekleşti, diğer düğünlerin de Bodrum ve İstanbul'da yapılacağı da konuşuluyor. Akmandil çiftine mutluluklar dileriz.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.