Çocuklar İçin Kitap Okuyacak

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye İyi Niyet Elçisi olan Tülin Şahin, özel gereksinimli çocuklar için kitap okuyacak.

Çocuklar İçin Kitap Okuyacak

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Türkiye İyi Niyet Elçisi olan Tülin Şahin, özel gereksinimli çocuklar için kitap okuyacak. Tülin Şahin, Zorlu PSM ev sahipliğinde bu yıl 6’ncısı düzenlenen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Çocukların Festivali kapsamında 4 Mayıs Cumartesi günü çocuklarla bir araya gelecek. Etkinlikten elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı ile paylaşılacak ve deprem bölgesindeki çocukların ihtiyaçları için kullanılacak. Çocukları destekleyen birçok sosyal sorumluluk projesinde her daim yer almaya özen gösteren Tülin Şahin ‘’Çocukların yaratıcılık ve hayal güçlerini destekleyen bu tarz festivaller çok değerli. Hayata umutla bakmak için çocukların yaratıcılık ve hayallerine ihtiyacımız var. Bu sebeple bu alanda yapılacak her çalışmanın çok önemli olduğuna inanıyor ve elimden gelen desteği vermeye gayret ediyorum’’ dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.