Mihre Mutlu: "Her Yeni Gün Yeni Keşiflere Uyanıyorum"

Mihre Mutlu: "Her Yeni Gün Yeni Keşiflere Uyanıyorum"

Mimarlık kariyerinin yanında son zamanlarda sosyal medyada da sürekli yükselen bir ivme ile başarı grafiğini artıran dijital içerik üreticisi Mihre Mutlu ile keyifli bir çekim ve özel konulara değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

“YENI YILA ZIRVEDE BAŞLADIM”

“YENI YILA ZİRVEDE BAŞLADIM”

Bu yıl modellik kariyerinde 25. yılını kutlayan Tülin Şahin ile Radisson Blu Hotel Mount Erciyes’te yılın ilk günlerini zirvede karşıladığımız özel bir çekim gerçekleştirip; çeyrek asrı aşan kariyerini ve hayatının en bilinmeyenlerini konuştuk.

Ebru Kain: "Çalışma ve üretme azmim hayatımın en önemli parçası"

Ebru Kain: "Çalışma ve üretme azmim hayatımın en önemli parçası"

Başarılı iş insanı Ebru Kain ile buluştuk; incelikle işlediği kariyerini ve farklı alanlardaki başarılarının perde arkasını konuştuk.

Selma Çilek Çiftçi ile özel

Selma Çilek Çiftçi ile özel

Ortaya koyduğu tasarımlar kadar ilham veren özel yaşantılarıyla da takdir toplayan Selma Çilek Çiftçi ile hayatının en güncel gelişmelerini mercek altına aldığımız keyifli bir röportaj ve özel bir çekim gerçekleştirdik.

İkiz bebekler bize büyük sürpriz oldu

İkiz bebek bekleyen Yasemin Tatlıses

İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Tatlıses, henüz çok yeni olan hamileliğiyle ilgili ilk kez Şamdan Plus’a konuştu. İkiz bebek bekleyen Yasemin Tatlıses ile çok özel pozlar eşliğinde samimi bir röportaj gerçekleştirdik.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.