Defile makyajında 1920'lerden esinlendi

Ünlü makyaj sanatçısı Hiromi Ueda, Armani Couture defile makyajında 1920'lerin görünümünden esinlendi

Defile makyajında 1920'lerden esinlendi

Haber: Gülçin İşler Fırat

 

Armani Global Makyaj Sanatçısı olarak seçilen Hiromi Ueda, Armani Privé Haute Couture, Giorgio Armani ile Emporio Armani hazır giyim defilelerinde yaptığı makyajlar ile 1920'lerden esinlendi. Ueda, "Bu couture koleksiyonu o kadar ilham verici ki, koleksiyon sayesinde daha lüks bir makyaj görünümü oluşturulabiliyor. Göz makyajında ressam tekniği kullanarak koleksiyondaki renkleri 1920'lerden esinlenilerek işleniyor. Makyajın ciltte doğal durması, giysilerin neşeli havasını yansıtıyor. Podyumdaki ışık ve gölge efektleri için farklı dokuların kombinasyonu kullanılıyor" şeklinde bir açıklama yapıyor.Japonya'da doğan ve şu anda Londra'da yaşayan Hiromi Ueda, sınırsız yeteneğe ve renk uzmanlığına sahip uluslararası tanınmış bir makyaj sanatçısı olarak tanınıyor. 
Giorgio Armani, "Yeni Armani Global makyaj sanatçısı Hiromi Ueda'da beni büyüleyen şey, ölçüsü, içgüdüsel denge duygusu ve zarafeti; hepsi güçlü bir ifadeye dönüşüyor. Renkleri ustalıkla kullanma yeteneği ve birkaç dokunuşla bir yüzü aydınlatma becerisi içsel bir güç bulmama neden oluyor. Uzun yıllar süren yakın iş birliği için ve her zaman hayranlık duyduğum, daimi özveri ve vizyonu için Linda Cantello'ya özel teşekkürlerimi iletiyorum" diyerek duygularını ifade ediyor.Hiromi Ueda, "Gerçek özgüvenin, kendi gerçek benliğini kucaklamaktan geldiğine inanıyorum. Japonya'da büyürken, iç güzellik geliştirme fikri bana küçük yaşlardan itibaren aşılandı. Makyaj sadece kişisel ifade için güçlü bir araç olarak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda özgüvenin artmasında kritik bir rol oynar. İç dış güzellik arasındaki mükemmel bir birlikteliktir." diyor.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.