Eski dünürlerden örnek dostluk

Atasay'ın patronu Cihan Kamer'in kızı Simay Kamer ile Prof. Dr. Cihan Uras'ın oğlu Ahmet Uras, 2016'da evlenmiş, geçen yıl da tek celsede boşanmıştı.

Eski dünürlerden örnek dostluk

Bülent Cankurt'un haberine göre; Ahmet Uras, boşanmadan önce ortağı ve yönetim kurulu üyesi olduğu, kayınpederinin şirketi, Huqqa, Huqqabaz gibi markaların içinde olduğu Q Food&Beverage'den de ayrılmıştı.

Cihan-Çiğdem Kamer çifti, birkaç gün önce eski damatları Ahmet Uras'ın Bodrum Yalıkavak'ta açtığı The Galliard Cove House'a 'Hayırlı olsun'a gitti. Cihan-Yeşim Uras çifti de eski dünürlerine evsahipliği yaptı. Cihan Kamer, bu ziyaretlerinden bir fotoğraf çektirip Instagram'dan paylaştı.

Fotoğrafın altına da, "Rabbim hayırlı, bereketli, nasipli eğlesin; dostluğumuz, kardeşliğimiz bir ömür boyu sürsün güzel abim" diye yazdı. Eski dünürlerin bu dostluğu hoşuma gitti. Umarım evlilik bitince selamı sabahı kesen ailelere örnek olur.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.