Evinde davet verdi

Begüm Khan markasının kurucusu Begüm Kıroğlu yeni iş birliğini evinde verdiği davetle kutladı

Evinde ağırladı

Haber: Gülçin İşler Fırat


Begüm Khan markasının kurucusu Begüm Kıroğlu, Avrupa’nın köklü ve ihtişamlı balolarından ilhamla tasarlanan yepyeni Begüm’s Grandball koleksiyonu ile Guerlain iş birliğinin benzersiz parçalarını, 7 Ekim Cumartesi akşamı yakın dostlarını evinde ağırladığı bir davet ile tanıttı. 


Begüm Khan markasının Kurucusu Begüm Kıroğlu, Guerlain’ın Miras ve Sanatsal İlişkiler Kreatif Direktörü Ann-Caroline Prazan ile Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Zita d'Hauteville, Prenses Cleo zu Oettingen-Spielberg, Melissa von Faber Castell, Victoria von Faber-Castell, Tuba Büyüküstün, Bettina Hakko, Marlies Pia, Fatih Tutak, Mina Dilber, Aslı Bilgin, Prens Mubarak Al Sabah, Kevin Aumon, Hugo Tucas, Nesrin Cavadzade ve Serra Türker gibi yakın dostları katılım gösterdi.


Guerlain’ın Paris’te 1914 yılında kurulan efsanevi mağazasında ilk kez sergilenen bu özel koleksiyon, İstanbul’da geçmiş zamanların büyük davetlerini anımsatan büyülü bir atmosferde, yakınlarının katıldığı bir gecede sunuldu. Begüm Khan, Maison Guerlain’a bu sene 5 farklı proje ile ortak oluyor. Exceptional şişeler, ruj, en çok satılan kokulara ait benzersiz şişe kapak tasarımlarından oluşan bu projeler ile çarpıcı bir iş birliğine imza atıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.