Evliliklerini kutladılar

Emily Grace Barber ve Sinan Eczacıbaşı evliliklerini İstanbul’da kutladı

Evliliklerini kutladılar

Haber: Gülçin İşler Fırat


Cindy-Lannie Barber çiftinin kızı Emily Grace Barber ile Füsun-Faruk Eczacıbaşı çiftinin oğlu Sinan Eczacıbaşı, geçtiğimiz aylarda ABD’de gerçekleştirdikleri evliliklerini, İstanbul’da düzenlenen bir davet ile kutladı. 23 Eylül akşamı İstanbul’daki Binbirdirek Sarnıcı’nda gerçekleştirilen davete, genç çiftin aileleri ve yakın arkadaşları katıldı.


 

1994 yılında Arkansas’ta doğan Emily Grace Barber, uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi okuduğu Arkansas Üniversitesi’nden üstün başarıyla mezun olmasının ardından New York’a taşındı ve Columbia Üniversitesi’nde hukuk eğitimi aldı. Halen New York’un en yüksek mahkemesinde bir hakimin avukatlığını ve hukuk katipliğini yürüten Barber, ABD’deki insan ve doğa haklarının korunması konularında da aktif rol oynamayı hedefliyor.

 


1991 yılında İstanbul'da doğan Sinan Eczacıbaşı, Brown Üniversitesi'nin Tiyatro Sanatları ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Brown Trinity Rep'ten oyunculuk üzerine yüksek lisans eğitimi alan Sinan Eczacıbaşı, New York’ta kendisinin ve ortaklarının kurduğu Curious Gremlin şirketinde film yapımcılığı işini sürdürüyor.

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.