Masal gibi bir düğün

Atasay Kamer ve Chiara de Rocchi evlendi

Masal gibi bir düğün

Haber: Gülçin İşler Fırat


Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer ile başarılı sanatçı Chiara de Rocchi, rüya gibi düğünle evlendi. Tersane İstanbul’da iş, sanat, spor ve cemiyet hayatını bir araya getiren yılın en şık düğününde çiftin nikah şahitliğini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, iş insanı Fettah Tamince, sanatçı Ayşe Aktunalı ile Jessica de Rocchi Oğul yaptı. Davetlileri beyazlar içindeki balerinlerin karşıladığı düğünde Türk ve İtalyan rüzgarları eserken, Chiara de Rocchi yalın ama şık gelinliğiyle göz kamaştırdı.


Chiara de Rocchi, efsane İngiliz modacı Vivienne Westwood imzalı, yalın ama şık gelinliğiyle göz kamaştırırken, Atasay Kamer Tom Ford imzalı bir tasarım tercih etti.Davetlileri beyazlar içindeki balerinlerin karşıladığı düğünde, Fransa’dan gelen Shine Live Band Paris grubu, gece boyunca zengin bir repertuvarla unutulmayacak bir performansa imza attı. Davetliler, yılın en şık düğününde Ebru Gündeş’in şarkılarıyla coştu. Her bir detayın özenle düşünüldüğü zarif düğünde davetliler dünyaca ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini danışmanlığında hazırlanan geleneksel ve modern tatların sentezlendiği ziyafetin de tadını çıkardı. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.