Londra'da nişan alışverişi

Cevahir Ailesi'nin torunu, genç iş insanı Reşat Cevahir, kız arkadaşı Laura Palazlı ile Londra'ya nişan alışverişine gitti.

Londra'da nişan alışverişi

Cevahir Ailesi’nin torunu, genç iş insanı Reşat Cevahir, yakında evliler kervanına katılacak. Reşat Cevahir, bir süredir flört ettiği Laura Palazlı ile 1 Ekim’de nişanlanacak. Genç aşıklar, nişan alışverişi için hafta sonunda Londra’ya gitti. Londra’nın ünlü alışveriş caddesinde gezen ve nişan için ihtiyaçlarını satın alan aşıklar, alışverişten arda kalan zamanda da tatil yaptı. Londra’nın dünyaca ünlü yerlerini gezen aşıklar, dün de alışverişi bitirdikten sonra Hyde Park’a gitti. Parkta el ele yürüyüş yapan aşıkların, heyecanları ve mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Önümüzdeki pazar evlilik yolunda ilk adamı atacak olan Reşat Cevahir ile Laura Palazlı’yı, şimdiden tebrik ediyor ve mutluluklar diliyoruz.

 

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.