Fashionzoom Konuğu: Dilhan Karadeniz

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Dilhan Karadeniz ile zevkli stil seçimlerinin perde arkasını ve sezon gardırobunun öne çıkanlarını konuşmak üzere bir araya geldik.

Fashionzoom Konuğu: Dilhan Karadeniz

Röportaj İrem Orhan

Fotoğraflar Cafer Pala

Video Alper Temel


İş insanı İlhan Karadeniz ve Öykü Karadeniz çiftinin büyük kızları Dilhan Karadeniz, zevkli stil seçimleriyle son dönemlerde dikkatimizi çeken isimlerden. Farklı okazyonlara uygun seçimleriyle kendi yaş grubunda fark yaratıyor, stili genellikle beğeni topluyor. Londra’daki okulunu bitirip İstanbul’a dönen ve yakın zaman önce Kerem Kayalar ile nişanlanıp, babası ile aile şirketinde çalışmaya başlayan Dilhan Karadeniz ile buluştuk. Yoğun iş ve özel hayat koşturmacası arasında, stilinin öne çıkanlarını konuşmak üzere Beykoz Konakları’ndaki evine konuk olduk ve modaya bakışı üzerine keyifli bir sohbet yapıp, sezon seçimlerini sorduk. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.