Formula 1 Sezonu Boğazda Açıldı

Türkiye’nin lider otomobil yayını Otohaber ve 90 yıldır yayımlanan dünyanın ilk erkek dergisi Esquire’ın Formula 1 Sezon Açılış Partisi, İstanbul’un en büyük yeme-içme, eğlence ve etkinlik mekânı Oligark İstanbul’da gerçekleşti.

Formula 1 Sezonu Boğazda Açıldı

24 yarış ile Formula 1 tarihinin en uzun sezonu olan 2024 sezonunun açılış yarışı Bahreyn GP’sinin izlenmesiyle başlayan gece, yarış sonrasında Oligark İstanbul’un harika müzik ve menüsünün eşlik ettiği keyifli bir parti ile devam etti. Aston Martin Türkiye, Castrol, DeLonghi, Pirelli ve TCL sponsorluğunda gerçekleştirilen gecede Esquire Yazı İşleri Müdürü Özge Dinç ve Otohaber Genel Yayın Yönetmeni Eray Özgür, geceye katılan ünlü isimler ve otomobil dünyasının önde gelen konuklarıyla yakından ilgilenirken sezonun ilk yarışını Red Bull takımından Max Verstappen kazandı. İkinci sırayı Red Bull’dan Sergio Perez alırken podyumdaki üçüncü basamakta Ferrari takımından Carlos Sainz yer aldı.


Şahika Ercümen


Geceye katılanlar arasında; Seda ve Cem Öğretir, Anıl Altan, Emre Yusufi, Şahika Ercümen, Enes Koçak, Eylül Tumbar, Hakan Dinçkök, Rami Narin, Turgut Tunçalp, Çağrı Çıtanak ve Gökçe Eyüpoğlu vardı.Aston Martin Türkiye Satış Müdürü Cem Serin, Pazarlama Yöneticisi Şevval Sena Turunç, Ülke Direktörü Özgür Konuk
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.