Ünlü Oyuncular Katıldı

Merakla beklenen “Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki” filminin ön gösterimine ünlü isimler katıldı.

Ünlü Oyuncular Katıldı

1932'den bu yana 500'den fazla büyük filmde yer alan saatleri ile Hollywood'da tarihi bir konuma sahip olan Hamilton, sinema başyapıtı “Dune”un devamı niteliğinde merakla beklenen “Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki” için Legendary Entertainment ve Warner Bros Pictures ile özel bir iş birliği yaparak başka dünyalara ait tasarladığı Desert Watch’tan (Çöl Saati) ilham alan iki limitli üretim Ventura saati çok özel bir davet ile sinemaseverler ve koleksiyonerlerin beğenisine sundu.


Yusuf Çim


Filmin vizyona girmeden önce ön gösteriminin yapıldığı davete Yusuf Çim, Çağlar Ertuğrul, Merve Oflaz, Doğukan Güngör, Barış Baktaş gibi isimler büyük ilgi gösterdi. Filmin yapımcısı Denis Villeneuve'ün isteği üzerine, filmin dekor ustası Doug Harlocker ile birlikte çalışan Hamilton'ın tasarımcıları, Frank Herbert'in "Dune" kitabının ve Villeneuve'ün film vizyonunun rehberliğinde, Harlocker'ın sanatını mükemmel bir şekilde somutlaştıran ve Villeneuve'ün nihai tasarımı onaylamasını sağlayan dayanıklı, özgün bir Fremen cihazı yarattı.


Çağlar Ertuğrul


"Desert Watch" Arrakis'e özel olsa da bu özel tasarım saat, Hamilton'a, iki sınırlı üretim saati "Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki" filminin gösterime girmesiyle film tutkunlarının beğenisine sunularak satışta olacak. Her iki Ventura da Fremenlerin eşsiz mavi gözlerini anımsatan parlak mavi bir kadrana sahip. Sınırlı sayıda üretilen parçalar, film ve kitap hayranlarının ve koleksiyoncuların peşinde koşacağı, filmden birebir esinlenen özel bir kutu ile birlikte sunuluyor.Doğukan Güngör

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.