Haftalık burç yorumları

Dr. İris G. Yücel Şamdan Plus okurları için yorumluyor: 8-14 Ocak haftası burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Merhabalar, 


Gökyüzünde retrosuz bir hava hakim. Özellikle Ocak sonundan Nisan başına kadar retrosuz bir dönemden geçeceğimiz için, bu süreçte doğacak çocukları çok merak ediyorum. 


Merkür ve Neptün arasında bir dik açımız var. Bu bize biraz yalan söylemeye eğilim, dalgınlıkla verilen sözler, söz verip unutmalar getirir. 


Bu hafta yeniay Oğlak’ta gerçekleşecek. Ardından Merkür 14 Ocak’ta Oğlak’a geçecek. İş başvurusu yapmak isteyenler için deperli zamanlar. Yeniay’ın etkisi özellikle Avrupa’yı etkileyecek. Mesai gün ve saatlerinin değişimi, ekonomi ile ilgili önlemler alınacağını işaret ediyor. Yeniay bize coğrafi olarak etki etmiyor ama vergi evimize düştüğü için yeni vergiler gelebilir 1 ay içinde.


Yeniay ayrıca iş ortamınızdan romantik ilişkiniz varsa, o kişiye açılmak ve onunla buluşmak için harika bir destek veriyor. 


Bu kadar iş güç konuşurken, ilişkilerimizi düzeltebileceğimizi gösteren bir gökyüzü de hakim. Venüs ve Chiron uyumu, bize ilişkilerimize dair umut verici işaretler veriyor. Estetik ameliyatı planınız varsa, doktor görüşmeleri için doğru zaman. Ayrıca özellikle kedilerimizi veterinere götürmek, bitkilerimizle ilgilenmek gibi tatlı görevlerimiz için güzel zamanlar. 


Haftanın başında harika iş planları yapabilir ve ekipler kurabilirsiniz. Ancak çok fazla zaman da, garip bir şekilde ucu bir yere varmayan sohbetlerle zaman kaybedebilirsiniz. 


Cumartesi gününü arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Pazar ise spora başlamak için motive edici bir gün. Haydi zodyak yolculuğumuza başlayalım. 


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.