İBS Fuarı'nda Muzipo Kids'ten unutulmaz 3 gün

Anne, bebek ve çocuklara yönelik firmaların bir arada olduğu, bu yıl 7.si düzenlenen yılın en trend aile etkinliği “İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarında Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids de katıldı. Muzipo Kids fuardaki hareket parkuruyla ve düzen

İBS Fuarı'nda Muzipo Kids'ten unutulmaz 3 gün

"Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller" sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandıran Muzipo Kids, bu kez IBS Fuarı'nda çocukları harekete geçirdi. 16 ilde 45 merkezi ile çocuklara hareket alışkanlığı kazandıran ve onların özgürce oyun oynamasını sağlayan Muzipo Kids, çocukların erken yaşta edindikleri ince motor ve kaba motor becerileri, dil gelişimleri, duygusal ve sosyal zeka becerileri ilerleyen yaşlardaki akademik başarılarını ve tüm hayatlarını etkiliyor. Türkiye'nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids, fuar alanındaki hareket parkuru ve özel hazırlanan atölyeleri ile çocukların büyük oranda ilgisini çekti. Hareket parkuru ile Temel Cimnastik, Muzikod ve Mini Survivor ile çocuklara hareket özgürlüğü sağlayan bir alan oluşturarak; Duyu, Drama, Eco Muzipo ve Minik Şefler Atölyesi ile çocukların kaliteli zaman geçirmesine olanak sağladı.

Çocukların özgürce oyun oynamalarını sağlarken, ebeveynlere de çok sayıda psikolog ve çocuk gelişimi uzmanının katılımıyla birlikte ''Çocuklarda Duyusal ve Motor Gelişim, Öfke Kontrolü, Etkili Aile İletişimi, Evde Çocuk Güvenliği ve Gelişen Teknoloji ile Anne Baba Olmak '' gibi konular ile çocuk gelişimine katkı sağlayacak seminerler verildi. Zeynep Gözübüyük ile Anne Kahvesi Buluşması Etkinliği ile de 200'den fazla anne Muzipo Kids standında anneler ile bir araya geldi.
İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda 2000'den fazla çocuk ile buluşan Muzipo Kids tüm çocukları Muzipo Kids merkezlerine davet etti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.